KHARKOV

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » KHARKOV » ОБО ВСЕМ » интимные игрушки


интимные игрушки

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Доброго времени суток уважаемые форумчане! Вот и мы с женой хотим поинтересоваться, в какой магазинчик секс-шопа в интернете можно забежать?

0

2

Я тоже не могу ходить в обычные секс-шопы, так как стесняюсь продавцов. Проще выбрать в интернете, тем более сейчас столько сайтов классных есть. Вот к примеру, можете купить оральный мастурбатор в магазине «Амурчик» цены и выбор тут супер! Всем советую, туда заглянуть.

0

3

А презервативы можно купить в секс шопе ? Кто в курсе ?

0

4

yanka2121 написал(а):

А презервативы можно купить в секс шопе ? Кто в курсе ?

У будь - якому секс шопі продаються . Я зараз купую презервативи olo і вам рекомендую знайомитися з таким варіантом. Та і в цілому мені дуже подобається цей секс шоп, у них можна зазвичай купити абсолютино будь-які іграшки, що цікавлять вас, для дорослих.

0

5

yanka2121 написал(а):

А презервативы можно купить в секс шопе ? Кто в курсе ?

Та все таке можна купити у секс-шопі

0

6

yanka2121 написал(а):

А презервативы можно купить в секс шопе ? Кто в курсе ?

Звісно, презервативи можна придбати не лише в аптеках, але й у секс-шопах. Я недавно замовляв в інтернет-магазині сексуальних товарів Amy презервативи та лубриканти на водній основі https://amy.com.ua/ua/intimnye-tovary/s … noj-osnove . Вони мають великий вибір продукції для різних потреб і побутову доставку, що робить покупки комфортними та конфіденційними. Варто звернути увагу на склад та якість товарів, щоб підтримувати безпечний та задовільний інтимний досвід.

0

7

Я тоже люблю такие магазины. Я ознакомлюсь с вариантами и вашими советами.

0

8

Я вам дуже раджу глянути на покупку у них у магазинчику іграшки для секса https://lovezone.ua/seks-igrushki . Ока це мій найулюбленіший секс шоп, у них я завжди знаходжу абсолютно все, що мене цікавить. Мені дуже подобається їх цінова політика, умови доставки та якість продукції. Я дуже задоволена цим маркетом.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » KHARKOV » ОБО ВСЕМ » интимные игрушки